Naucz się z nami żyć na 100%

Wszystko, czego potrzebujesz, by mieć spełnione i szczęśliwe życie jest już w Tobie. Naszą misją jest pomóc Ci odkryć to, kim jesteś naprawdę. Z nami rozwiniesz swoje skrzydła!

Otrzymuj informacje
na maila

zaznacz co cię interesuje

zapisz się Na Newsletter

Czego oczekiwać?

Przygotuj Się na życie na 100%

Odkryj z nami

swój pełny potencjał

Każdy z nas został obdarowany w sposób absolutnie wyjątkowy! Jesteś jedyny w swoim rodzaju, a potencjał, który masz w sobie jest unikalny. Potrzebujesz odkryć swoje wewnętrzne pragnienia, marzenia i pasje, które drzemią w Twoim wnętrzu i żyć zgodnie ze swoją naturą.

Z nami nauczysz się, jak być sobą. Jak żyć według planu, który jest szyty na miarę specjalnie dla Ciebie. Wszystkiego w życiu da się nauczyć. Podejmiesz wyzwanie?

Zaufaj ludziom aktywnym

w Misji

Jesteśmy społecznością ludzi aktywnie zaangażowanych w czynienie tego świata lepszym miejscem. Działamy, jako zespół, współtworząc projekty z dziedzin duchowości, autoterapii, edukacji i rozwoju.

Skupiamy wokół siebie ekspertów, których celem jest podniesienie poziomu życia drugiego człowieka. Pracujemy holistycznie – na poziomie duchowym, psychicznym i fizycznym. Wierzymy, że wszystko czego potrzebujesz do zmiany masz już w swoim wnętrzu.

Dołącz bez

względu na wiek

Od ponad 12 lat kreujemy przestrzeń tak, aby każdy miał miejsce dla siebie. Dzieci, młodzież i dorośli w każdym wieku. Zależy nam, aby każdy znalazł coś dla siebie i mógł dzielić się swoimi zasobami.

Dlatego tworzymy treści dla dorosłych, rodziców czy singli, oraz zajęcia dla młodzieży i dzieci – cały czas mając plany na więcej.

Społeczeństwo to ludzie w każdym wieku. Dzięki współpracy międzypokoleniowej możemy wykorzystać nasz pełny potencjał.

Ucz się od ludzi pełnych

doświadczenia

Pośród nas są eksperci z 30-letnim doświadczeniem, młodzi wyjadacze, a przede wszystkim praktycy, którzy kochają to co robią. Jesteśmy spójni wewnętrznie – mówimy tylko o tym co sami reprezentujemy. Możesz mieć pewność, że to nie tylko teoria ale przede wszystkim praktyka.

Każdy z nas wiedzie normalne, szczęśliwe życie. Zapraszamy do współpracy ekspertów, czasami księży, pastorów, zarówno z Polski jak i zagranicy.

To co nas łączy to przekonanie, że możemy pomóc ludziom podnieść jakość swojego życia.

Kościół błogosławi

więcej →